• Polski
  • English
  • Deutsch
  • Čeština

Sofka Bravo – produkt z lat 90-tych

Historia YANO sięga 1989 roku, kiedy to para architektów postanowiła stworzyć firmę produkującą meble tapicerowane w oparciu o zaprojektowane przez nich wzory. Już pierwsze, pionierskie miesiące pokazały, że proponowana estetyka idealnie wpasowała się w oczekiwania wymagających klientów. Tej idei wzornictwa firma pozostaje wierna do dziś.

Nagroda Produkt Roku 2005 za zestaw wypoczynkowy ”Passa”

Założyciele firmy mieli świadomość, że z wysokiej jakości wzornictwem musi korespondować wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz wykonania. Świadomie ograniczając skalę produkcji firma skoncentrowała się na rozwijaniu eleganckiej koncepcji kolejnych kolekcji oraz dopracowywaniu procesu produkcyjnego czerpiąc wzorce z najlepszych światowych manufaktur rękodzielniczych.

Meble YANO trafiają na tak renomowane i wymagające rynki jak włoski, niemiecki, brytyjski, francuski, USA i Kanady, a także zamożnych krajów arabskich. Z równą troską traktowany jest rynek polski, co zostało docenione nie tylko przez klientów, ale przez branżę meblową. Firma była wielokrotnie nagradzana za nowatorskie i niebanalne wzornictwo (np. nagrodą Dobry Wzór) oraz wysoką jakość.

Fotel rozkładany Wings – element współczesnej oferty YANO

Jubileuszowy – 25 rok działalności firmy potwierdził wysoką innowacyjność wzorniczą firmy. Kolekcja została poszerzona o siedem nowych mebli o unikalnym wzornictwie i nowatorskich rozwiązaniach funkcjonalnych.